Judo Şampiyonası 3.sü Dilek Uçarlar’dan Kaymakam Soytürk’e Ziyaret

0
230

Türkiye Judo Federasyonu tarafından, 14-16 Temmuz 2017 tarihleri arasında Aksaray İlinde düzenlenen ‘Demokrasi Şehitleri Türkiye Yıldızlar Judo Şampiyonası’nda 40 kg.’da 3’üncü olan Dilek Uçarlar, İskenderun Halk Eğitim Merkezi Judo Antrenörü Ali Uçarlar ile birlikte İlçemiz Kaymakamı Recep Soytürk’ü makamında ziyaret etti.

Kaymakam Soytürk’e yeni görevinin hayırlı olmasını temenni eden Judo Antrenörü Ali Uçarlar, kızı ve öğrencisi olan Dilek Uçarlar’ın başarı öyküsünü de anlattı.

Ziyaret dolayısıyla memnun olduğunu ifade eden Kaymakam Soytürk, sporun hayatımızdaki yeri ve önemine değinerek, sağlıklı bir vücuda sahip olmanın yolunun spor yapmaktan geçtiğini, bunun yanı sıra fertleri, toplulukları, hatta milletleri birbirine yaklaştıran kaynaştırıcı bir faaliyet alanı olarak da sporun önem arz ettiğini dile getirdi.

Kaymakam Soytürk, ‘Demokrasi Şehitleri Türkiye Yıldızlar Judo Şampiyonası’na İlçemizi temsilen katılan Dilek Uçarlar’ı üstün başarısından dolayı tebrik ederek, spora yönelmesinde ve başarı elde etmesinde emeği geçenlere de ayrıca teşekkür etti.

Kaymakam Soytürk, Judo Sporcusu Dilek Uçarlar’a hayat boyu başarılar dileyerek, sağlık, mutluluk ve esenlikler temenni etti.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here