İTSO’dan Belen Kaymakamı Baskın’a Hayırlı Olsun Ziyareti

0
11

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri Belen Kaymakamlığına atanan Hayrettin Baskın’ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundular. Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette İskenderun ve Belen ile ilgili ekonomik kültürel ve eğitim konuları hakkında karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren Belen Kaymakamı Hayrettin Baskın, İTSO yönetiminin İskenderun ve Belen’de eğitim başta olmak üzere birçok konuda ciddi katkılar verdiğine vurgu yaparak, yönetim kurulu üyelerine teşekkürlerini iletti.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise, İskenderun, Belen ve Top boğazına kadar üyelerinin bulunduğunu belirterek; “İTSO olarak Belen’ de eğitim başta olmak üzere birçok desteklerimiz oldu. Fırsat buldukça Belen’deki üyelerimizi de ziyaret ediyor, sorunlarını dinliyoruz.  İskenderun ve Belen’i ayrılmaz bir bütün olarak görüyoruz. Bu birlikteliğin devam etmesi temennisiyle yönetim kurulu arkadaşlarım adına yeni görevinizin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Belen Kaymakamı Hayrettin Baskın’ın ziyaretinde, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan yardımcıları Muhsin Yeter, Mahir Taner, İTSO Muhasip üye Gassan Kuran, İTSO yönetim kurulu üyeleri Müfit Tennioğlu, Hıdır Güneş ve Mehmet Ünüvar yer aldılar. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here