İTSO Yönetimi Teknokent Kolejini Ziyaret Etti

0
36

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu üyeleri şehrimizde eğitim öğretim hayatına devam eden Özel İskenderun Teknokent Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ettiler.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan yardımcısı Muhsin Yeter, İTSO Muhasip üye Gassan Kuran, İTSO Genel sekreteri Figen Gül Dönmez’i Teknokent Koleji kurucu temsilcisi Rahşan Barın ve idareciler karşıladı.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren Özel İskenderun Teknokent Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kurucu temsilcisi Rahşan Barın, okullarında Endüstriyel, otomasyon teknolojileri, tasarım teknolojileri gibi Endüstri 4.0 temelli ve inovasyon eğitim verdiklerini vurguladı.

Okuldaki eğitim öğretim hakkında yetkililerden bilgiler alan İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise; “Üye ziyaretleri kapsamında şehrimizde faaliyet gösteren eğitim kurumlarımızı da ziyaret ederek, sorunlarını dinliyor çözüm yolları arıyoruz. İskenderun sanayi şehri olması nedeniyle böyle bir Teknik Lisesinin kurulmasının da önemli olduğunu düşünüyoruz ve sizlere çalışmalarınızda başarılar diliyoruz” dedi. (Haber: Doğan SÜSLÜ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here