Başkan Fatih Tosyalı Düğünyurdu Mahallesinde

0
27

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Her fırsatta ilçenin farklı mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelen İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Düğünyurdu mahallesinde mahalle sakinleri ve öğrenciler ile bir araya geldi.

İlk olarak Düğünyurdu Mahallesi muhtarı Seyfettin Çöloğlu ve mahalle sakinleri ile kahvaltı programında bir araya gelen Başkan Fatih Tosyalı, belediyenin çalışmaları ve mahallede yapılmakta olan çalışmalar ile ilgili bilgiler vererek; “Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerimizde ilçemiz için yapılan ve yapılacak projeleri vatandaşlarımıza anlatıyoruz. El ele, gönül gönüle İskenderun’umuzu sahip olduğu tüm özellikleriyle ileriye taşıyacak, şehrimizin değerine değer katacak çalışmalarımıza devam edeceğiz. Çalınmadık kapı, girilmedik gönül, çözülmeyen sorun kalmayana kadar canla başla çalışacağız” dedi.

Öğrenciler İle Bir Araya Geldi

Başkan Fatih Tosyalı daha sonra aynı bölgede bulunan Hayriye – Ahmet Açıkgöz İlkokulunu ziyaret etti. Eğitim ve öğretimin önemine dikkat çeken Belediye Başkanı Fatih Tosyalı; “Halkımıza en iyi hizmeti vermek için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Öğrencilerimizde bizler için çok değerli. Belediye olarak okullarımızın fiziki yapısı konusunda çeşitli düzenleme bakım onarım çalışmaları yapmaktayız. Burada tespit edilen eksiklikleri gidereceğiz. Tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Düğünyurdu mahallesi muhtarı Seyfettin Çöloğlu ve mahalle sakinleri ile okul idareci ve öğrencilerde gerçekleşen ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek çalışmalarında Başkan Fatih Tosyalı’ya başarılar dilediler. Ayrıca yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here