İskenderun Belediyesi’nden Mahallerde Köşe Bucak Temizlik

0
9

İskenderun Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, kent genelinde rutin temizlik işlerini sürdürürken oluşturulan toplu genel temizlik ekipleri de sırasıyla her mahalleyi köşe bucak temizliyor.  Şehrin her noktasının titizlikle temizlendiği çalışmalar ile kent daha temiz bir hale getiriliyor.

“En İyi Temizlik Kirletmemektir”

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, halkın temiz ve hijyenik ortamlarda yaşamlarını devam ettirmeleri amacıyla devam eden temizlik seferberliğinin tüm hızıyla devam ettiğini belirterek;  “Şehrimizin daha temiz olması için ekiplerimiz aralıksız bir şekilde, tüm cadde ve sokakları temizliyor. Özellikle pandemi sürecinde vatandaşlarımıza daha sağlıklı bir yaşam alanı sunmak için şehrimizin her noktasında detaylı temizlik uygulamalarına devam ediyoruz.

Rutin çalışmalarımız dışında “Temiz Uşak” projemiz kapsamında yapılan bu çalışmalara da önem veriyoruz. Parklar,bahçeler,refüjler,yeşil alanlar ,etrafa atılan atıklar ve ağaç dalları ekiplerimiz tarafından temizleniyor,toplanıyor.Gayretli çalışmalarından dolayı ekiplerimizi kutluyorum” şeklinde konuştu. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here