İsdemir ve MKÜ, Eğitim İşbirliği İçin Bir Araya Geldi

0
491

isdemir-mküİSDEMİR İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Burtay Koraltan, İSDEMİR İnsan Kaynakları Baş Müdürü Hasan Durgun ve İSDEMİR Eğitim Müdürü İsmail Barın, Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder’i makamında ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette MKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Koç ve MÜSİGEM Müdürü Yrd. Doç. Dr. Erdoğan Kanca’da hazır bulundu.

Gerçekleştirilen ziyarette konuşan İSDEMİR İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Burtay Koraltan; “Yıllardır süre gelen eğitim faaliyetlerimizde Mustafa Kemal Üniversitesini de yanımıza alarak, gerek bölgemize gerekse çalışanlarımıza eğitim faaliyetleri konusunda bir güç birliği oluşturmayı hedeflemekteyiz. Bu konuda sizlerle bir araya gelerek ortak akıl metodu ile neler yapabileceğimiz hususunda fikir alışverişinde bulunmak için buradayız. Özellikle, bakım, beceri geliştirme, kişisel gelişim, bilgi işlem, bilgisayar, yazılım kullanma, dış ticaret, iş sağlığı ve güvenliği, işletme, muhasebe, finans yönetimi, yönetim sistemleri gibi ana başlıklar altında toplayacağımız eğitim faaliyetlerimizde sizlerle işbirliği yapmak istemekteyiz” şeklinde konuştu.

Ziyarette konuşan MKÜ Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder ise; “Mustafa Kemal Üniversitesi’nin yeni vizyonu çerçevesinde, sanayicimizin yanında yer almak ve yine sanayicimizin sahip olduğu bilgi ve birikimi kullanarak bölgemize hizmet etmek en önemli değerlerimiz arasında yer almaktadır. Yönetimimiz tarafından benimsenen ‘Bilim, bilim için değil bilim kalkınma içindir’ felsefesi doğrultusunda ilerlemekteyiz. Üniversitemizle işbirliği yapmak isteyenlere gerekli desteği vermekten memnuniyet duyarız. İSDEMİR ile Üniversitemizin gerçekleştirmeyi planladığı eğitim faaliyetleri bizleri gururlandırır” dedi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here