“İktidarın Gücünü Arkamıza Almalıyız”

0
54

mehmet dönmez32Ak Parti İskenderun Belediye Başkan aday adayı Mehmet Dönmez: “İktidarın Gücünü Arkamıza Almalıyız”

Ak Parti İskenderun Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Dönmez, seçim çalışmaları kapsamında Orhantepe Mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Dönmez, İskenderun’un daha yaşanılır, huzur ve refah içinde bir kent olması için iktidarın gücünü arkasına alması gerektiğini söyledi.

Geniş katılımın olduğu toplantı sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşti. Bugüne kadar ki yaptıkları çalışmaların tek gayesinin Büyükşehir’i ve İskenderun’u Ak Parti çatısı altında birleştirmek olduğuna vurgu yapan aday adayı Dönmez; “Şu an iktidarda son on yılda Türkiye’yi çağ atlatan, evdeki yatalak hastasını kendi çocuklarına bırakmayarak kucak açıp bakan, ülkenin 80 yıllık sorunları bitirip önünü açan, 22 bin kilometre yol yapan, hastaneleriyle, havayollarıyla eğitimiyle insanımızın refah düzeyini arttıran ülke ve millet sevdalısı bir Ak Parti var. Bu gücü arkamıza almamız lazım!

Konumu ve potansiyeli itibariyle birçok güzelliğe sahip olan İskenderun şuna inanın ki, Ak Parti ile mükemmel bir yapıya kavuşacak. Bunun için tek yapmamız gereken 30 Mart yerel seçimlerinde hem Hatay Büyükşehir’de hem de İskenderun’da Ak Parti’yi sonuna kadar desteklemeliyiz. AK Parti ile hizmete doyacak güzel İskenderun’umuza vereceğimiz oylarla hep birlikte katkı sunalım” diye konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here