Günay; “Her Kesime Eşit Hizmet Gidecek”

0
57

ümit günay15CHP İskenderun Belediye Başkan Aday Adayı Ümit Günay, Hacı Bektaşi Kültür Merkezi ve AKAD’a ziyarette bulundu. Günay, sivil toplum kuruluşlarının görüşlerini önemsediklerini belirtti.

STK’ların demokrasinin vazgeçilmez bir unsuru olduğunu belirten Günay; “Şahsımda bir derneğin başkanlığını yaptı. Sizlerin öneri görüş ve talepleri bizler için çok önemli. İskenderun’da yıllardır insanlar barış, huzur ve kardeşlik içerisinde yaşarlar. Bu hoşgörü tablosu tüm Dünya’ya örnektir. İskenderun Belediye Başkanlığına getirilirsem herkese her kesime eşit hizmet gidecek. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı İskenderun Şube Başkanı Düzgün Argun ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerini ziyaret eden her adaydan insana, çevreye, doğaya saygılı bir yönetim anlayışı istediklerini ifade etti.

AKAD Başkanı Nihat Yenmiş ise Hatay’daki huzur ve kardeşlik ortamının her zaman devam edeceğini belirterek çıkmış olduğu bu hizmet yolunda Günay’a başarılar diledi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here