Bozdoğan İGEV’i Ziyaret Etti

0
94

bülent bozdoğan10İskenderun CHP Belediye Başkan Aday Adayı Bülent Bozdoğan, İskenderun Güney Eğitim Vakfı’nı ziyaret etti.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İskenderun Güney Eğitim Vakfı Başkanı Şefik Uyar; “CHP’nin ve ülkenin ayakta kalması gerekir. Ulusal bilinç oluşturmada kırılmalar ve dökülmeler yaşanıyor. İçinde bulunduğumuz ortamda birlikte hareket etme zamanı. Erzin’den Arsuz’a CHP örgütlerini kucaklayan, parti tabanıyla iyi ilişkiler içinde olan, tabanı dinleyebilen ve tabanla birlikte hareket edebilen yönetim anlayışına sahip bir belediye başkanı istiyoruz. Yetki ve imkânları kullanan, CHP’yi zirveye taşıyan örgütle ve partisiyle uyuşan bir belediye başkanı ile çalışmak CHP’yi yüceltecektir” dediler.

İskenderun Belediye Başkan Aday Adayı Bülent Bozdoğan, İGEV yöneticilerinim taleplerinin yerinde talepler olduğunu belirterek, istenen başkan adayının özelliklerinde ortaklaştıklarını belirtti. Bozdoğan, yapılacak yerel seçimlerin Türkiye’nin Suriye politikalarını onayı ya da reddini ortaya koyacağını belirterek; “Hükümetin yanlış Suriye politikaları; sıfır sorunlu Suriye – Türkiye politikasından, yüzde yüz sorun yaşayan iki komşu ülke aşamasında bir Türkiye yarattı” dedi.

Tabanda halkların arasında bir sorun yaşanmadığına işaret eden Belediye Başkan aday adayı Bozdoğan; “Halkı; Türk-Kürt, Alevi –Sünni, Çerkez-Laz gibi etnik kökenlere ayırdılar. Oysa biz hepimiz bu ülkenin insanlarıyız” dedi.

Belediye Başkanı olması halinde, CHP örgütünü kucaklayan, parti tabanıyla barışık ve katılımcı bir anlayışla İskenderun’u yöneteceğini söyleyen Bozdoğan; “Atatürk ilke ve devrimlerine sahip çıkacak gençler yetiştirmek hepimizin görevi. İskenderun’da verdiğiniz çalışmalarınızdan dolayı İGEV Yönetim kurulunu ve tüm üyelerinizi şahsınızda kutluyorum” dedi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here