Bekir Tufan; “Taraftarımıza Güzel Futbol İzlettireceğiz”

0
111

Spor Toto 3. Lig 3. Grup temsilcimiz Payasspor, yeni sezon öncesinde transfer çalışmalarını sürdürüyor. Mavi-Beyazlı ekibin Transfer Komitesi Başkanı Bekir Tufan, taraftarları sevindirecek açıklamalarda bulundu.

Yeni sezon öncesinde Afyonkarahisar’daki 1. etap kamp çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunan Tufan; “Teknik Direktörümüz Semih Tokatlı’nın verdiği raporlar doğrultusunda birinci etap kampımız istediğimiz düzeyde geçti. Yaptığımız özel karşılaşmalarda kamp kadrosunda bulunan tüm futbolcularımıza forma giydirdik. İkinci kamp dönemimizde de 4-5 hazırlık karşılaşması yapmayı hedefliyoruz. Yaptığımız kamp çalışmalarında yeni ve eski futbolcularımızın kısa bir zaman olmasına rağmen birbirleri ile kaynaşmaları bizleri sevindirmektedir.

Dış transferde şu ana kadar 9 futbolcu ile ön sözleşme imzaladık. 2-3 futbolcu ile de görüşmelerimiz sürüyor. Transfer çalışmalarımızı titizlik içerisinde sürdürmekteyiz. Bu sezon bölgemiz halkına seyir zevki güzel futbol izlettireceğiz. Çalışmalarımızı da bu yönde yapmaktayız” dedi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here