Başkan Seyfi Dingil Esnaf Ziyaretlerine Devam Ediyor

0
84

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Esnaf ve vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Başkan Seyfi Dingil, kent merkezinde işyerlerini ziyaret ederek, esnafa hayırlı işler diledi. Başkan Seyfi Dingil, hem vatandaşla hem de esnafla sohbet edip, talepleri dinledi.

Genç, yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaşan Başkan Seyfi Dingil, esnafın hal ve hatırını sorarak işleri hakkında bilgi aldı, sorunları dinledi hem de belediyenin çalışmaları hakkında esnafı bilgilendirdi. Başkan Seyfi Dingil; “Gerek bilgilendirme ve istişare toplantılarıyla gerekse esnaf ziyaretlerimizle bütün esnaf kardeşlerimizle bir araya geliyoruz.

Kentimizin durumunu, belediyemizin yaptıklarını ve yapacaklarını paylaşıyoruz. Onların isteklerini, sorunlarını dinliyoruz. Esnafımız bölgemizin yatırımcısıdır. Bölgemizin gelişmesi adına çok etkin rol oynar. Yaptığımız hizmetleri esnafımızın vatandaşlarımızın taleplerini göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyoruz” dedi.

Sorunların ancak ortak akıl ile çözülebileceğini ifade eden Başkan Dingil; “Daha modern ve yaşanabilir bir şehirde yaşamak adına ortak akıl anlayışıyla hareket ederek, hizmetin en iyisine layık olan İskenderun’umuzu hep birlikte daha ileriye taşıyabiliriz. Esnafımız İskenderun’un vazgeçilmezidir, ziyaretlerimize devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here