Başkan Dingil’den Sevgi Evlerinde Kalan Çocuklara Bayram Hediyesi

0
21

Başkan Seyfi Dingil’den Sevgi Evlerinde Kalan Çocuklara Bayram Öncesi Hediye

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Hacı Pervin Tosyalı sevgi evlerinde kalan çocuklarla bir araya gelerek, bayram öncesi çeşitli hediyeler etti. Başkan Seyfi Dingil, kimsesiz, yetim ve öksüz çocukların her zaman yanlarında olduklarını söyledi.

Kurban Bayramı öncesinde sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerinden birisini daha burada gerçekleştirmenin mutluluğu içerisinde olduklarını belirten Başkan Seyfi Dingil; “Belediye olarak imkânlar ölçüsünde her zaman yetim ve öksüzlere destek olmaya devam edeceğiz. Yetimlerle yan yana gelebilmek, onların başını okşayabilmek, onlara sevgi ve merhametle bakabilmek, şefkatle bakabilmek, hemhal olabilmek, bir olabilmek beraber olabilmek çok önemli” dedi.

Belediye Başkanı Seyfi Dingil daha sonra Hacı Pervin Tosyalı sevgi evlerinde kalan çocuklarla yakından ilgilenerek, onlara oyuncak hediye etti.

Sevgi evleri yetkileri ve sevgi evinde kalan çocuklar ise Başkan Seyfi Dingil’e teşekkür ederek hatıra fotoğrafı çektirdiler.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here