Arzu Eczanesi Belen’de Açıldı

1
461

Arzu Eczanesi Belen’de görkemli bir törenle açıldı. MKÜ İçdenetmeni ve Rektör Danışmanı Mustafa Özdemir ile MKÜ emekli Öğretim Görevlisi İnci Özdemir’in kızı Eczacı Arzu Özdemir,  Belen’de ‘Arzu Eczanesi’ni açarak iş hayatına başladı.

Açılışa Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder, Belen Kaymakamı Abdulaziz Aydın, Belen Belediye Başkanı Cemil Yılmazlar, MKÜ Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ertuğrul Baltacıoğlu, MKÜ Genel Sekreteri Doç. Dr. Hüseyin Korkmaz, MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Doç Dr. Hamit Ayanoğlu, Kahramanmaraş Defterdarı Osman Koçaş, E. Defterdar Yardımcısı Ahmet Abul, Belen Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ahmet İrvem, Belen Emniyet Müdürü Gürsel  Tabur, Belen daire müdürleri, eczacılar odası temsilcileri, esnaf odası temsilcileri, çok sayıda davetli ve Belenliler katıldı.

Açılış töreninde Rektör Güder, Kaymakam Aydın ve Başkan Yılmazlar birer konuşma yaparak, eczane açılışından duydukları memnuniyeti dile getirdiler ve eczane sahibi Arzu Özdemir’e başarılar dilediler.

1 YORUM

  1. ARZU ECZANESİ, MEMLEKETİ BELEN’E VE ÜLKEMİZE HAYIRLI OLSUN. ALLAH(CC) BEREKETLİ BOL KAZANÇ VERSİN. BÜROKRAT BABA VE ÜNİVERSİTE HOCASI ANNE’NİN KIZLARI ARZU HANIM’A BAŞARILI İŞ HAYATI DİLERİZ.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here