Karan Ailesinin Acı Günü

0
354

karan ailesi cenaze1Bir süredir tedavi görmekte olduğu rahatsızlığına yenik düşerek vefat eden İskenderun’un köklü, tanınmış ailelerinden, Karan ailesinin değerli evladı, Makine Mühendisleri Odası Başkanı Ayhan Karan ve İşadamı Beyhan Karan’ın ağabeyi Ali İhsan Karan (60), sevenlerinin gözyaşları arasında toprağa verildi.

Ankara’da bir süre önce aniden rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan ve yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınan Ali İhsan Karan, burada 7 ayı aşkın bir süre verdiği yaşam mücadelesine ne yazık ki yenik düşerek hayatını kaybetti.

Zamansız ölümüyle sevenlerini üzen, beyefendi kişiliğiyle tanınan işadamı Ali İhsan Karan’ın cenazesi Ankara’dan getirilerek İskenderun Karan sitesindeki evine getirildi. Ailesinin ve sevenlerinin katılımıyla Karaağaç asri mezarlığına getirilen merhumun naşı burada kılınan cenaze namazının ardından gözyaşları arasında toprağa verildi.  Cenazeye ailesi, yakınlarının yanı sıra sevenleri, işadamları, siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Aynı zamanda yine memleketin sevilen köklü ailelerinden Karaçaylı ailesinin damadı olan Ali İhsan Karan, evli ve iki erkek çocuk babasıydı. Ali İhsan Karan’a Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here