Yoğun İlgi Başkan’ı Sevindirdi

0
69

basketbol kursu2İskenderun Belediyesi’nin Ücretsiz Basketbol Kursu Başladı

İskenderun Belediyesi’nin ücretsiz basketbol kursu düzenlenen törenle başladı. İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, kurs açılışında yaptığı açıklamalarda, spora ve sporcuya imkân doğrultusunda her zaman sahip çıkacaklarını belirtti.

Spor Sağlık Açısından Önemli

Sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde hareket ettiklerini ifade eden Belediye Başkanı Seyfi Dingil; “İlköğretim 4-5-6-7. sınıflarda okuyan öğrencilerin katıldığı kurslar ücretsiz veriliyor. Kurslar Cumartesi ve Pazar günleri 10.00-13.00 saatleri arasında düzenleniyor. Spor yapmak insan sağlığı açısından son derece önemlidir. Daha sağlıklı ve zinde olmak için mutlaka spor yapmalıyız” dedi.

basketbol kursu3

İskenderun’un Adını Duyurun

İskenderun’un adını Türkiye ve Dünya çapında duyuran başarılı sporculara çeşitli ödüller verileceğinin de altını çizen Belediye Başkanı Seyfi Dingil; ”Gördüğüm kadarı ile kursa ilgi bir hayli fazla. Ben buradan velilere de teşekkür ediyorum. Spor yaparken başarı da çok önemli! İnanıyorum ki sizlerin içerisinde yetenekli birçok sporcu var. Bu kursun açılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Hepinizde başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından kursun açılışı gerçekleştirildi. Başkan Seyfi Dingil, kursa katılan çocuklara bir süre sohbet ederken, onlarla hatıra fotoğrafı da çekilmeyi ihmal etmedi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here