Yıldırımlar Lojistik: “Lafa Değil, İcraata Bakarız”

0
274

bekir altan1Yıldırımlar Lojistik Ailesi Bekir Altan’ı desteklediklerini açıklayarak; “Biz lafa değil, icraata bakarız” ifadesini kullandılar.

Seçim Koordinasyon Merkezi’nde kendisini desteklemeye gelen Yıldırımlar Lojistik Ailesine çok teşekkür eden Başkan Altan, kendisi için söylenen sözü doğrulayarak halk ne istiyorsa onu yaptıklarını belirtti. Belediye Hizmet Binası, Kastamonu Evi gibi birçok yerin temellerini atacaklarını ifade eden Bekir Altan; “Milletimiz neden şimdi yapılıyor diye sorabilir. Biz önce alt yapımızı tamamladık. Alt yapı tamamlanmadan temel atmamız ne kadar doğru olur? Biz önce insanımıza yatırım yaparak, onlar ne istiyorsa onu yapma gayreti içerisinde olduk” dedi.

Alt yapıya dair sorunların kalmadığına işaret eden Altan; “Alt yapı sorunumuz kalmadı. Artık şehrin görüntüsünü değiştirmek için hizmetler yapıyoruz. Şimdi hükümetin desteğiyle vatandaşlarımıza daha çok ve daha hızlı bir hizmet sunacağız. Payas, Türkiye’nin en iyi yerleşim yerlerinden biri. 81 vilayetten insanı burada bulabilirsiniz. Herkes burada huzur içerisinde yaşıyor. İşte bu bizim zenginliğimizi gösterir. Bu çeşitliliği ve zenginliği sağladığınız için sizlere çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here