Yazıcı’da Nefes Kesen Final!

0
249

yazıcı turnuva1Yazıcı Demir Çelik Sanayi A.Ş. ile fabrikada yetkili sendika olan Türk Metal Sendikası İskenderun 1 No’lu Şube’nin ortaklaşa düzenlediği birimler arası geleneksel 8’nci futbol turnuvası, oynanan final karşılaşmasıyla sona erdi. 12 takımın kıyasıya mücadele ettiği turnuvada Çelikhane Makine Bakım şampiyon olurken, Körfez Haddehane ikinci ve Mali-Ticari-İdare Müdürlüğü de üçüncü oldu.

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, İskenderun İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Kamil Türkdönmez, İskenderun OSB Başkanı Fatih Tosyalı, Türk Metal Sendikası İskenderun Şube Başkanı Çakır Varan, İskenderun OSB’de faaliyet gösteren fabrikaların yöneticilerinin katıldığı final karşılaşması ve ödül töreninde heyecanlı anlar yaşandı.

Nefes kesen final karşılaşmasında takımların attığı her gol izleyenlerin coşkusunu katlarken, karşılaşmanın galibi Çelikhane ekibi şampiyon olunca taraftarları da sevinci sahaya girerek paylaştılar. Kurum içi spor etkinliğinin düzenlenmesinde öncülük eden Türk Metal Sendikası İskenderun Şube Başkanı Çakır Varan ve Yazıcı Demir Çelik Sanayi Genel Müdürü Osman Gözükara da en az mücadele eden sporcular kadar mutlu ve heyecanlıydılar.

yazıcı turnuva2

Turnuvada en az gol yiyen kaleci Hamit Özdeş’in ödülünü Atlas Enerji Sanayi A.Ş. Genel Müdürü Atilla Yazıcı, gol kralı Sercan Kılınç’a ödülünü Türk Metal Sendikası Şube Başkanı Çakır Varan takdim etti. Turnuva üçüncüsü Mali-Ticari-İdare Müdürlüğü takımının ödülünü OSB Başkanı Fatih Tosyalı, ikinci Körfez Haddehane takımının ödülünü de İlçe Jandarma komutanı Jandarma Binbaşı Kamil Türkdönmez verdi. Şampiyon Çelikhane Makine Bakım takımının kupa ve ödüllerini Belediye Başkanı Seyfi Dingil verirken, şampiyonlara İskenderunspor’a transfer teklifi yapmayı da ihmal etmedi.

Yazıcı Demir Çelik Sanayi A.Ş. Genel Müdürü Osman Gözükara da tüm protokol üyelerine birer buket çiçek takdim ederek katılım ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil törende yaptığı konuşmada, sporun her türlüsünü çok sevdiğini, yatırımlarıyla amatör sporu da desteklemeye devam edeceklerini söyledi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here