Yayladağı Belediyesi Araç Filosuna Paletli Kepçe Takviyesi

0
1

Yayladağı Belediyesi Araç Filosunun Yeni Üyesi: Ekskavatör (Paletli Kepçe)

Yayladağı Belediyesi hizmet kalitesini artırmak, hızlı ve etkin faaliyetlerde bulunmak için araç filosunu genişletmeye devam ediyor. Bu kapsamda yapılan girişimler ile belediye makine ikmal envanterine Ekskavatör (paletli kepçe) dâhil oldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Ak Parti Hatay Milletvekili Sabahat Özgürsoy Çelik’in katkılarıyla ilçeye kazandırılan Ekskavatör (Paletli Kepçe) Yayladağı Belediyesi önüne getirildi. Burada yapacağı hizmetler öncesinde kurbanlar kesilerek dualar edildi. Ekskavatör (Paletli Kepçe) Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’dan hibe olarak alındı.

Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın, konuyla ilgili sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada; “Yayladağı ilçemize hayırlı uğurlu olsun. Belediyemiz makine ikmal envanterine, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Milletvekilimiz Sn. Sabahat Özgürsoy Çelik Hanımefendinin katkılarıyla Çevre ve Şehircilik Bakanlığından hibe olarak aldığımız Ekskavatör (paletli kepçe) ilçemize ulaştı. İlçemize hayırlı uğurlu olsun Teşekkürler Sayın Cumhurbaşkanımız, Teşekkürler Sayın Vekilimiz Sabahat Özgürsoy Çelik” ifadelerini kullandı. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here