Vekil Çirkin, Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi

0
87

şefik çirkin açıklama6“Devlet Bahçeli Olmasaydı…”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Hatay Milletvekili Şefik Çirkin, Belen’de basın mensuplarıyla bir araya geldi. Kendisine yöneltilen soruları cevaplandıran Çirkin; “MHP’nin başında Devlet Bahçeli olmasaydı başta üniversiteler olmak üzere sokaklar kan gölüne dönerdi” dedi.

Genel Başkanları Devlet Bahçeli’nin olgun tavırlarıyla pek çok olayın önlendiğini vurgulayan MHP’li Vekil Çirkin; “Devlet Bahçeli olmasa, Sayın Devlet Bahçeli’nin itidalli, olgun, itidalden evvel memleketin huzurunu düşünen feraseti olmasa başta bu üniversiteler kan gölüne dönerdi. Sokaklar kan gölüne dönerdi. Bu biliniyor, bunu herkes kabul ediyor.

Şimdi Allah aşkına böyle bir siyasi otoriteyi sağlamış, böyle bir yol ve yordamı Türkiye’de artık sağlamış, böyle bir kanaat uyandırmış bir liderin memlekete olan şu hizmetini göz ardı edemeyiz. Ne yapacağını bilmediğimiz bir başkasını gel bununla olmadı, şunla oluyor diye hem Milliyetçi Hareket Partisini, hem ülkücü hareketi, hem de Türkiye’yi riske atamayız” dedi.

IŞİD Tehlikesi Çok Yakında!

Açıklamalarında, birçok kez değindiği IŞİD terör örgütünün PKK terör örgütünden daha tehlikeli olduğunu da sözlerine ekleyen Şefik Çirkin; “IŞİD’in kendisinde 3 bin civarında bir Türkiye kökenli teröristin olduğu ifade ediliyor. Bir 3 bin civarında da potansiyel terör örgütü üyesi olmaya aday Türkiye’nin içerisinde olduğu söyleniyor. Bu ikisinin toplamı 6 bini buluyor. PKK terör örgütünün 5 bin civarında olduğunu kabul ettiğinizde ondan da daha tehlikeli bir örgütle Türkiye her an burun buruna kalabilir” şeklinde konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here