“Vatandaşlarımızın Mağdur Olmasına İzin Vermeyeceğiz”

0
40

lütfü savaş14Başkan Savaş, İskenderunluların Sorunlarını Yerinde Dinledi

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, İskenderun’un mahallelerini ziyaret ederek vatandaşların isteklerini dinleyip, vatandaşlarla birlikte çözüm yolları aradı.

Karayılan, Düğünyurdu, Aşkarbeyli, Sarıseki, Denizciler Mahalle sakinleriyle bir araya gelen Başkan Savaş, yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında vatandaşlara bilgi verdi.

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, mahalle sakinlilerinin Ramazan-ı Şerifi’ni tebrik ederek, bu mübarek ayın ülkemize, İslam alemine ve bütün dünyaya huzur, barış ve güven getirmesi temennisinde bulundu.

lütfü savaş15

Hatay genelindeki Emlak vergilerinin ve su faturalarının Büyükşehir Belediyesi tarafından toplanacağını ifade eden Başkan Savaş; “Toplanmayan su faturalarında vatandaşlarımızın ödemelerinde kolaylık sağlayacağız. Taksitle ve faizsiz bir şekilde ödeme sağlayacağız. Kanunsal gecikmelerden dolayı vatandaşlarımızın hiçbir şekilde mağdur olmasına izin vermeyeceğiz” altını çizdi.

Yayla yollarının Büyükşehir Belediyesi’nde, ilçe yollarının komisyonda olduğunu ifade eden Başkan Savaş; “Tüm ilçelerde altyapıyı Antakya’da yaptığımız gibi yapmak istiyoruz. Altyapıyı, yağmur suları ve içme suları konusunda çözüme kavuşturacağız” dedi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here