Uyuşturucu Tacirlerine Geçit Yok!

0
70

İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü, halkımızın güven, huzur ve sükûnu başta olmak üzere, gençlerimizin ve çocuklarımızın, kötü ve zararlı alışkanlıklardan korunması amacıyla yürüttüğü çalışmalarını titizlikle sürdürüyor.

Bu doğrultuda; Narkotik Suçlar kapsamında 23/03/2018 ile 30/03/2018 tarihleri arasında İlçemizde meydana gelen 5 olaya yönelik Narkotik Suçlarla Mücadele (NSM) Grup Amirliği ekiplerince gerçekleştirilen operasyonlar neticesinde, 12 şahıs yakalanarak haklarında yasal işlem yapıldı. Söz konusu olaylarda toplamda 155 gr. Esrar maddesi, 113 adet Captagon uyuşturucu hap maddesi, 1 gr. Eroin maddesi ele geçirildi.

Yapılan operasyonlarla ilgili verilen bilgide; “İlçemizde başta kolluk kuvvetleri ve istihbarat birimleri olmak üzere, tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızca vatandaşlarımızın güven, huzur ve sükûnu için özveri ve uyum içerisinde görev ifa edilmekte olup, bugüne kadar gerçekleştirilen operasyonlar ile yürütülen çalışmalarımız kararlılık ve ciddiyetle devam edecektir” denildi. (Haber: İlyas Edip TERBİYELİ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here