Ünlü Sanatçı Habib’ten Arsuz Belediye Başkanı Culha’ya Teşekkür Ziyareti

0
461

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, 30 Ağustos Zafer Bayramı 95’inci yıldönümü kutlamaları kapsamında düzenledikleri bayram konserinde Arsuzlulara unutulmaz bir gece yaşatan ünlü sanatçı Habib’i makamında ağırladı. Prodüktörü, aynı zamanda da abisi Kemal Gök’ün de eşlik ettiği ziyarette genç ve başarılı sanatçı Habib, üzerinde ‘Sanata ve sanatçıya verdiğiniz önemden dolayı sizlere çok teşekkür ederim başkanım. İyi ki varsınız’ yazarak imzaladığı ikinci albümünü Başkan Nazım Culha’ya hediye etti. Başkan Culha da ilçede verdiği konserden dolayı sanatçı Habib’e plaketle teşekkür etti.

Muhteşem Bir Konser Dinledik

Zafer Bayramı coşkusunu taçlandıran konserin oldukça beğenildiğine ve yoğun ilgi gördüğüne dikkat çeken Başkan Culha; “Aniden gelişmesine ve uzun süreli bir hazırlık olmamasına rağmen ilçemizde muhteşem bir konsere imza attınız. Sizi hayranlıkla dinledik. Bölgemizin ve ilçemizin gururu olmaya devam edeceksiniz. İlçemizde kısa sürede böyle muhteşem bir konser verdiğiniz ve bizi kırmadığınız için size çok teşekkür ederim” diyerek, sanatın önemine değindi.

Ünlü Sanatçıdan Başkan Culha’ya Teşekkür

8 yaşından beri müzikle uğraştığını ve mesleğini çok sevdiğini söyleyen ünlü sanatçı Habib de, Arsuz’daki konserin değerlendirmesini yaparak; “Çok keyif aldığım bir konser oldu. Bugüne kadar birçok yerde sahne aldım ama kendi hemşerilerimle buluşmak, onlarla ve sizinle birlikte şarkı söylemek başka onur, başka bir gurur benim için. Bize çok güzel bir gece yaşattığınız için, hemşerilerimizle buluşturduğunuz için, sanata ve sanatçıya önem ve değer verdiğiniz için sizlere çok teşekkür ederim. Her zaman emrinizdeyiz. Bu güzellikleri hep beraber paylaşmak adına bütün etkinliklerinizde yanınızda olmaya hazırız” diye konuştu. Habib, yeni albümünün ilk klipini Hatay’da çekmeyi planladıklarını ve klipte Arsuz’a da yer vermeyi hedeflediklerini sözlerine ekledi.

Habib’in abisi ve aynı zamanda da prodüktörü Kemal Gök de, konserle ilgili çok güzel geri dönüşler aldıklarını belirtirken; “Katılım çok fazlaydı ve coşku dolu bir konser oldu. Sabaha kadar sürse, seyirci meydanda oturacaktı. Hiç kimse iki-üç parçayı dinleyip gitmedi, tam aksine konseri başından sonuna kadar dinlediler” derken, desteklerinden dolayı Başkan Nazım Culha’ya teşekkür etti.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here