Savaş, Halkla Buluşmasını Sürdürüyor

0
199

lütfü savaş39CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, seçim temaslarını ziyaretler ile sürdürüyor.

Başkan Savaş, ilk olarak Mozaik Hastanesi’ni ziyaret etti. Savaş burada hastane personeli ile öğlen yemeğinde buluştu. Hastane çalışanları ile bir süre sohbet eden Başkan Savaş, çalışanlara büyükşehir hakkında bilgi aktardı. Başkan Savaş, hastanedeki taze anne-babaları da ziyaret etti.

Başkan Savaş’ın bir sonraki durağı Hatay Muhtarlar Derneği oldu. Burada dernek başkanı Mahmut Gülücü ve mahalle muhtarları ile görüşen Başkan Savaş, muhtarlar ile sohbet etti. Yeni projeler hakkında bilgilendirme yapan Savaş aynı zamanda bu projeleri önümüzdeki hafta açıklayacaklarını söyledi. Savaş, gösterdikleri ilgiden dolayı muhtarlara teşekkür eti.

CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş Hatay Muhtarlar Derneği’nin ardından Demokrat Parti Teşkilatına ziyarette bulundu. Burada kendisini DP il Başkanı Ziver Adalı ve partililer karşıladı. Başkan Savaş Demokrat Partililer ile bir süre sohbet ettikten sonra ev ziyaretlerine başladı.

lütfü savaş40

Başkan Savaş’ın ev ziyaretlerindeki ilk durağı Altınçay mahallesinde bulunan Kala ailesi oldu. Başkan Savaş Kala ailesi ve komşuları tarafından sevinç ve coşkuyla karşılandı. Başkan Savaş aileye ve komşulara gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren aile fertlerine Başkan Savaş büyükşehir düzenlemesi hakkında bilgi verdi.  Başkan Savaş’ın bir sonraki durağı, Yurtman mahallesinde oturan Aslan ailesi oldu. Hatay’da huzur ve hizmet için çalıştıklarını ifade eden Savaş,  aile fertleri ile sohbet ederek 30 Mart günü için destek istedi.

Başkan Savaş’ın son durağı Yusuf Binkaya çok amaçlı salon oldu. Burada halk ile buluşan Savaş’a CHP Antakya Belediye Başkan Adayı Hasan Ramiz Parlar eşlik etti. Başkan Savaş burada halkın sorunlarını dinledi, çözüm önerilerini not aldı. Savaş son olarak katılımcılara projeler hakkında kısa bir bilgilendirmede bulundu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here