Savaş; “Halkımıza Ne Söz Verdiysek O Sözün Arkasındayız”

0
59

itso-lütfü savaş1Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, İTSO Yönetimini Ziyaret Etti

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfi Savaş, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) yönetimini ziyaret etti. İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri, Başkan Savaş’ı kapıda karşılarken, İTSO salonunda gerçekleştirilen ziyarette ağırlıklı olarak Hatay Büyükşehir Belediyesinin projeleri ve Hatayspor konuşuldu.

Ziyarette konuşan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfi Savaş, her ilçede konuşlanacaklarını belirterek; “İskenderun’da da Büyükşehir Belediyesinin bir ofisini kuracağız ve halkımızın sorunlarını İskenderun’da dinleyerek çözeceğiz.  Hatay Büyükşehir olarak halkımıza ve bu güzide şehrimizin insanlarına moral ve motivasyon lazım. Hatay’ın altyapı sorunlarını da çözmek için çalışmalarımız devam ediyor. 6 ay içerisinde hizmetlerimiz gelmeye başlayacak. Biz halkımıza ne söz verdiysek o sözün arkasındayız. İşimiz çok” dedi.

Hataysppor’a Destek Vermemiz Lazım!

Hatayspor’un PTT 1. Lige çıkma yolunda önemli bir başarı elde ettiğini ve İstanbul’da oynanacak olan final maçına tüm Hatay halkının destek vermesi gerektiğini belirten Başkan Savaş; “Hatay ilimizde sporda da başarı elde etmek çok önemli. Bizler spordaki başarıyı arttırmak istiyoruz. Tıpkı çatı ve piramit gibi birinci ligde de 2. Ligde de takımlarımızın olması hatta süper lige bile çıkması için el birliği ile hareket edilmesi gerektiğine inanıyorum. Bu bağlamda Hatayspor’a her kesimden destek verilmesi için herkesin elini taşın altına koyması gerektiğine inanıyorum” diye konuştu.

itso-lütfü savaş2

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise; “İTSO olarak Hatay’ın Büyükşehir olmasının ardından seçimleri kazanan Başkan Savaş’a görevinde başarılar diliyoruz. Atılacak adımlar ve ortak projelerde her zaman İTSO olarak bizler de yer almak isteriz.  Hatayspor’a da hafta sonu yapacağı final maçında başarılar diliyoruz ve bizler de inşallah İskenderunspor’un hak ettiği yere gelmesini temenni ediyoruz” dedi.

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfi Savaş’ın ziyaretinde, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Meclis Başkanı Servet Ugutmen, İTSO Başkan vekili Çağrı Belibağlı, İTSO yönetim kurulu üyeleri Bülent Seküçoğlu, Gassan Kuran, Adnan Mursaloğlu ve Necat Özkaya da hazır bulundular.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here