Sahil Camii Projesinin İnşaatı Hızla Yükseliyor

0
332

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, kaba inşaatı büyük oranda tamamlanmak üzere olan sahil camii projesinin inşaatı ile ilgili bilgiler verdi.

Camii yapımının hızla devam ettiğini ifade eden İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil; “Sahil camii projesinde çalışmalar titizlikle sürüyor. Caminin kubbesi tamamlanmak üzere. Minareler ise hızla yükseliyor. Sahil camii projesi bittiğinde kente ayrı bir güzellik katacak. Sahilde devam eden Nihal Atakaş Camii inşaatı hakkında şantiye şefleri ve mühendislerden sürekli bilgiler alıyor, çalışmaları yerinde inceliyoruz. Çalışmalar büyük bir hızla ve titizlikle devam ediyor.

Son derece detaylı bir şekilde projelendirilen cami örnek bir şekilde yapılıyor. Bu eserin kentimize, ülkemize örnek olacak bir güzellikte olmasını arzu ediyoruz. Cami inşaatındaki çalışmalar planlama doğrultusunda gidiyor. Caminin yapımı için hiçbir şey esirgemeyen hayırsever işadamımız Recep Atakaş’a çok teşekkür ediyoruz. Yüce Rabbim hayırlısıyla hep birlikte caminin açılışını da yapmayı bizlere nasip etsin inşallah” diye konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here