Plastik Cerrah Seküçoğlu Gelişimde!

0
2570

gelişim-plastik cerrahEstetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. L. Tugay Seküçoğlu Özel İskenderun Gelişim Hastanesi’nde hizmete başladı

Son 4 yıldır Acıbadem Adana Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği’nde mesleğini başarılı bir şekilde yürüten Seküçoğlu, doğup büyüdüğü şehir olan İskenderun’a dönerek, Özel İskenderun Gelişim Hastanesi bünyesinde hasta kabulüne başladı.

Alanında gerçekleştirdiği uygulamalar hakkında bilgiler veren Op. Dr. L. Tugay Seküçoğlu; “Estetik ve Plastik Cerrahi Dalı, tüm vücut bölgeleriyle ilgili her türlü kozmetik ve cerrahi problemle ilgilenir. Estetik burun ameliyatları, meme vze karın estetiği, liposuction, göz kapağı ve kulak estetik ameliyatları en sık uyguladığımız cerrahi uygulamalardır. Bunların yanında, yüzdeki kırışıklıklardan kurtulmak ve daha genç görünmek için yapılan dolgu ve botox işlemleri sadece birkaç dakika süren ve kişiyi sosyal hayattan uzaklaştırmadan sonuç alınan cerrahi olmayan işlemlerdir” dedi.

Operatör Doktor Tugay Seküçoğlu Kimdir?

Op. Dr. Tugay Seküçoğlu, 1975’de Antakya’da doğdu. 1999 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu, 2000-2007 yıllarında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği’nden Uzmanlığını aldı. 2007-2009 yılları arasında Afyon Kocatepe Devlet Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği’nde mecburi hizmetini, 2009-2010 yılları arasında ise Elazığ Asker Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği’nde vatani hizmetini tamamladı. Bu görevlerin ardından 2010 yılında Acıbadem Adana Hastanesi Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği’nde çalışmaya başlayan Seküçoğlu, 2014 yılına kadar meslek hayatını burada sürdürdü. Seküçoğlu, evli ve üç çocuk babasıdır.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here