Payasspor Afyonkarahisar’da Kampa Girecek

0
55

Spor Toto 3. Lig temsilcilerimizden Payasspor’da Osman Tufan başkanlığındaki yeni yönetim, bir taraftan transfer çalışmalarına ağırlık verirken, diğer bir taraftan da renklerine bağladığı futbolcuları bir birleri ile kaynaşması için kamp programını şekillendirdi.

Payasspor Kulübü Transfer Komitesi Başkanı Bekir Tufan, çalışmalar hakkında yaptığı açıklamada; “Yeni sezon öncesinde transfer çalışmalarımızı titizlik içerisinde sürdürüyoruz. Görüşmelerini sürdürdüğümüz futbolcular var. Kesin anlaşma sağlandığı takdirde isimlerini açıklamaya devam edeceğiz. Teknik Direktörümüz Semih Tokatlı’nın raporları doğrultusunda eski ve yeni futbolcularımızın bir birleri ile kaynaşması için kamp programı hazırladık. Takımımız 10 Temmuz tarihinde Afyonkarahisar’da Korel Oteli tesislerinde kampa girecek. 21 Temmuz’da futbolcularımıza 3 gün izin vereceğiz. 24 Temmuz tarihinde yapacağımız 2. etap kamp çalışmalarımızı İkbal Oteli tesislerinde sürdürüp 4 Ağustos tarihinde kamp çalışmalarını tamamlayacağız” dedi.

Kaleci Ahmet Üçgün ile Sözleşme İmzalandı

Öte yandan Mavi-Beyazlı ekibin kalesini koruyan ve sezon sonunda sözleşmesi sona eren 25 yaşındaki file bekçisi Ahmet Üçgün ile yönetim tekrar masaya oturdu. Başarılı bir sezon geçiren Kaleci Ahmet Üçgün yapılan görüşmelerin ardından tekrar takımı Payasspor ile anlaşarak sözleşmeye imza attı.

Ayrıca, Payasspor Kulüp Başkanı Osman Tufan’ın verdiği bilgilere göre, bölgemizin sevilen spor adamlarından Bülent Öntemel’in de kulüp müdürlüğüne getirildiği öğrenildi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here