Palut: “Şampiyonluk İçin Daha Çok Çaba Harcayacağız”

0
175

Hatayspor Teknik Direktörü İlhan Palut, bu hafta oynanacak Etimesgut Belediyespor maçı öncesi basın mensuplarıyla bir araya geldi. Toplantıda Palut’a, Hatayspor Basın Sözcüsü Sabit Karadeniz ile birlikte futbolculardan Sinan Kurumuş ve Mehmet Tosun eşlik etti.

Osman Çalgın Tesislerinde gerçekleşen toplantıya, geçen hafta oynanan Menemen Belediyespor maçını değerlendirerek başlayan kulüp basın sözcüsü Karadeniz, kaybedilen 2 puanın üzüntüsünü yaşadıklarını ifade etti. Menemen Belediyespor karşısında izlediği takımının son dönemdeki en iyi Hatayspor olduğunu belirten Karadeniz, tüm çabalarına rağmen istedikleri sonuca ulaşamadıklarını ifade da etti.

Bordo-Beyazlıların Teknik sorumlusu İlhan Palut ise Menemen temsilcisi karşısında kendi saha ve seyircileri önünde, muhteşem bir atmosferde maça başladıklarını, ancak aradıkları gole bir türlü ulaşamadıklarını söyledi. Kırmızı kart görmeleri ile birlikte maçın kırılma anını yaşadıklarını da sözlerine ekleyen Palut, şampiyon olmak için daha çok çaba harcayacaklarını da sözlerine ekledi.

Futbolcular Kalan 8 Maçtan Ümitli

Toplantıda daha sonra söz alan takımın başarılı futbolcusu Sinan da kalan 8 maçın tamamını kazanabilecek güce sahip olduklarını ifade etti ve Hataysporlu taraftarların aynı inanç ve istekle takımlarını desteklemelerini istediğini belirtti. Sinan’dan sonra söz alan ve Bordo-Beyazlı taraftarlara teşekkür ederek düşüncelerini paylaşan Mehmet, beklemedikleri puan kaybı yaşadıklarını ancak bunu telafi edeceklerini kaydetti.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here