Özyiğit; “İTSO, Bölge Ekonomisi için Önemli İşler Yapıyor”

0
55

itso-kaymakam3İTSO Yönetimi, Kaymakam Özyiğit’e Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Yönetim kurulu üyeleri Kaymakam Hasan Özyiğit’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Misafirlerini ağırlayan Kaymakam Özyiğit, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasının a bölge ekonomisi için çok önemli işler yaptığına işaret etti.

Geçtiğimiz günlerde İskenderun Kaymakamlığı görevine atanan eski Dörtyol Kaymakamı Hasan Özyiğit’i İTSO yönetimi makamında ziyaret ettiler. Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette konuşan İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz; “İTSO yönetimi olarak sizleri ziyaret etmek şehrin ekonomik ve sosyal sorunları hakkında karşılıklı fikir alış verişinde bulunmak ve yeni görev yerinizin şehrimize hayırlı olmasını temenni etmek için bu ziyaretimizi gerçekleştirdik. İTSO olarak geçtiğimiz dönemlerde Kaymakamlığımız ile birçok önemli projeleri paylaştık. Umut ediyoruz ki Sizlerle de İskenderun’un gelişmesi adına daha önemli çalışmalar yaparız. Bu vesile ile yönetim kurulu üyelerimiz adına yeni görevinizde bir kez daha başarılar diliyorum” ifadesini kullandı.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren Kaymakam Özyiğit ise; “Sivil toplum kuruluşlarımız o şehrin adeta lokomotifi durumundadır. İskenderun Erzin’den Kale Köyüne kadar olan koridorda yer alması itibari ile çok önemli bir konuma sahiptir. Sanayisi ve limanı ile her geçen gün önemi daha da artan bu güzide kentte görev yapmanın onurunu yaşıyoruz. Ticaret Odaları da bölge ekonomisine yön veren çok önemli kuruluşlardır. İskenderun Ticaret Odamızın da bölge ekonomisi için çok önemli işler yaptığını görüyoruz. Yaptığınız proje ve çalışmaları da takip ediyoruz. Bu bağlamda tüm yönetim kuru üyelerine çalışmalarında başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Kaymakam Özyiğit’in ziyaretinde İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Meclis Başkanı Servet Ugutmen, İTSO Başkan vekili Çağrı Belibağlı, İTSO yönetim kurulu üyeleri Bülent Seküçoğlu, Gassan Kuran, Necat Özkaya, Okan Belli, Adnan Mursaloğlu ve Muhsin Yeter de hazır bulundular.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here