Narkotik Suçlarla Mücadele Kapsamında 13 Şahıs Yakalandı

0
110

İlçe Emniyet Müdürlüğü Çalışmalarını Hassasiyetle Sürdürüyor

İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğünce, halkımızın güven, huzur ve sükûnu başta olmak üzere, gençlerimizin ve çocuklarımızın, kötü ve zararlı alışkanlıklardan korunması amacıyla yürütülen çalışmalar hassasiyetle devam ediyor.

Bu doğrultuda; Narkotik Suçlar kapsamında 09/02/2018 ile 16/02/2018 tarihleri arasında ilçemizde meydana gelen 10 olayda, Narkotik Suçlarla Mücadele (NSM) Grup Amirliği ekiplerince gerçekleştirilen operasyonlar neticesinde, 13 şahıs yakalanarak haklarında yasal işlem yapıldığı duyuruldu.

Söz konusu olaylarda toplamda 84 gr. Esrar maddesi, 12 adet Captagon uyuşturucu hap maddesi, uyuşturucu madde ticaretinden elde edildiği değerlendirilen 465 TL para ele geçirildiği kaydedildi.

Yapılan açıklamada ayrıca, “İlçemizde başta kolluk kuvvetleri ve istihbarat birimleri olmak üzere, tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızca vatandaşlarımızın güven, huzur ve sükûnu için özveri ve uyum içerisinde görev ifa edilmekte olup, bugüne kadar gerçekleştirilen operasyonlar ile yürütülen çalışmalarımız kararlılık ve ciddiyetle devam edecektir” ifadelerine yer verildi. (Haber: İlyas Edip TERBİYELİ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here