Naciye Suna Oktay Tekin’den Annelere Kutlama

0
359

naciye düzen anaokulu10İskenderun Naciye Suna Oktay Tekin Anaokulu Anneler günü nedeniyle öğretmen ve öğrenci velisi annelere Hasan Baba Restoranda bir kutlama programı düzenledi.

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Milli Eğitim Müdürü Muharrem Keleşoğlu, hayırsever Naciye Tekin ve kızı Suna Tekin’inde katıldıkları programda tüm annelere gül dağıtıldı. Naciye Suna Oktay Tekin Anaokulu Müdürü Hüseyin Gündüz yaptığı konuşmada Türk Milletinin ve İslam dininin anneye ne kadar önem verdiğinin altını çizdi. Türk Annesinin her şeyin en güzeline layık olduğunu belirten Hüseyin Gündüz bu güzel günde başta kendi annesi olmak üzere tüm annelerin anneler gününü kutladı.

naciye düzen anaokulu11

Daha sonra bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Muharrem Keleşoğlu ise bir toplumun gelişmişliğinin en önemli etkeninin kadınlar olduğuna dikkat çekti. Bayanların her alanda mutlaka olması gerektiğini belirten Keleşoğlu annelerin toplumun en değerli varlıkları olduğunu söyledi. Kendisinin annesini küçük yaşta yitirdiğini belirten Keleşoğlu hayırsever Naciye Tekin’in ellerini öperek çiçek takdim etti ve anneler gününü kutladı. İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil ise yaptığı konuşmada tüm annelerin bu mutlu gününü kutladı. “İskenderun’u sizlerle daha ileriye taşıyacağız” diyerek annelere seslenen Seyfi Dingil her konuda destek olacağını belirtti.

Konuşmaların ardından Başkan Seyfi Dingil, Milli Eğitim Müdürü Muharrem Keleşoğlu ve Okul Müdürü Hüseyin Gündüz tarafından annelere gül takdim edildi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here