Muhtarlar Kira Derdinden Kurtuluyor

0
83

muhtarlık binaları1İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, muhtarlara verilen sözünü yerine getiriyor. Mahalle muhtarlarıyla yapmış olduğu toplantıda gündeme gelen muhtar evi projesinin temelleri atılmaya başlandı. Bu kapsamda belirlenen ilk etapta 16 mahalle muhtarı için muhtar evi yapılacak.

Muhtarların istek ve talepleri doğrultusunda belirlenen alanlara yapımına başlanan muhtar evleri kısa zaman içerisinde teslim edilecek. Konu ile ilgili olarak açıklamada bulunan İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil; “Muhtarlarımız halkımızın öncelikli temsilcileridir. Onların istekleri vatandaşımızın gönüllerinde yer etmiş taleplerdir. O yüzden her zaman hizmetlerimizde muhtarlarımızın önceliği olmuştur. Zor şartlarda görev yaptıklarını bildiğim sevgili muhtarlarımızı artık kira derdinden kurtarmış olacağız.

Onların daha sağlıklı ve daha güvenli bir ortamda çalışmalarına imkan sağlamış olacağız. Tüm gayretlerimiz bu yönde. İnşallah kısa bir zaman sonrasında belirlenen tüm muhtarlık evlerimiz bitecek” şeklinde konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here