Moda Dünyasının Kalbi İskenderun’da Atacak

0
400

paris moda evi1Dünyaca ünlü moda tasarımcılarının koleksiyonlarını Akdeniz bölgesi ile buluşturan The Paris Fashion House, ünlü manken Ece Gürsel ve birçok mankenin katılımıyla 2014 yılı gelinlik, abiye ve damatlık koleksiyonunu İskenderun Sapphire Kır Bahçesinde düzenlenecek defile ile tanıtacak.

Moda dünyasını İskenderun’da buluşturacak olan The Paris Fashion House, görkemli programa Manken Ece Gürsel’in katılacağı açılış ile başlayacak. Çarşamba günü Saat 17.00’da İskenderun Yenişehir Mahallesi Ziya Gökalp Caddesi Akıncı İşhanı Zemin Kat no:4’te gerçekleşecek olan açılışın ardından akşamüzeri saat 20.30’da Karaağaç Yeni Sahil Yolu üzerinde bulunan İskenderun Sapphire Kır Bahçesinde ise defile gerçekleşecek.

Dünyaca üncü modacı ve stilistlerin katılacağı defile kokteyl ile devam edecek. ‘Biz Gelinlikçi Değiliz, Moda Eviyiz’ diyen The Paris Fashion House İşletmecisi ve Moda Tasarımcısı Neslihan Karadaş, ellerinde bulunan dünya markaları ile yalnız Hatay’da değil Akdeniz Bölgesinde hizmet vereceklerini açıkladı.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here