Milletvekili Türkoğlu: “Payas’ımız Kamu Yatırımları İle Cazibe Merkezi Olacak”

0
78

Ak Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, Payas İlçesi’nde bazı ziyaretler gerçekleştirdi. Milletvekili Türkoğlu’nun Payas’ta gerçekleştirdiği ziyaretlere, AK Parti Payas Teşkilat Başkanı Hasan Altınsoy, AK Parti Hatay İl İkinci Başkanı Bilgehan Aksoy, AK Parti Payas Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Durmuş, Selçuk Urma, Ekrem Kurt, Muhammet Tufan, Turan Karaca ve Atilla Akkaya eşlik etti.

İlk ziyaretini AK Parti Payas Teşkilatı Merkez Binası’na gerçekleştiren Türkoğlu, partililerle uzun süre sohbet etti. Payas’ın büyük hizmetlerle buluşacağını kaydeden Türkoğlu, 2013 yılında Payas Çayı, Hurma Esiği Deresi ve Payas Kuşaklama Kanalı’nın ıslah edileceğinin müjdesini verdi. Türkoğlu bu yıl Payas’taki derelerin ıslahı ile birlikte DSİ’nin ayrıca Payas Çayı’nın kaynağına bir de gölet yapılacağını söyledi. Türkoğlu ıslah çalışmaları ve gölet gibi hizmetler bağlamında Dörtyol, Erzin ve Payas’a 2013 yılı için 60 milyon TL’lik yatırımın kazandırıldığını kaydetti. Milletvekili Türkoğlu Payas’a sağlık alanında da önemli yatırımların geldiğini belirterek, Payas’a 2013 yılında iki adet Aile Sağlığı Merkezi kurulacağını ifade etti. Türkoğlu, ilçe olması ile beraber Payas’ın büyük kamu yatırımları ile önemli bir cazibe merkezi haline geleceğinin altını çizdi.

Milletvekili Türkoğlu, AK Parti Payas Teşkilatı’nı ziyaretinin ardından Payas’ta umreden gelen AK Parti Payas Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyeleri’nden Metin Aras ile Ahmet Aksoy’u ziyaret etti.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here