Körfez İskenderunspor’da Gözler Dersim Maçına Çevrildi

0
95

körfez iskenderunspor45TFF’nin aldığı karar doğrultusunda Dersimspor-Körfez İskenderunspor maçı 7 Ekim Çarşamba günü Diyarbakır Atatürk Stadında oynanacak…

Spor Toto 3. Lig 3. Grupta mücadele eden Körfez İskenderunspor, bu haftayı bay geçirecek. Turuncu-Mavili ekip bugün yeniden topbaşı yaparak hafta içinde oynayacağı Dersimspor maçının hazırlıklarına başlayacak.

Körfez İskenderunspor’da geçen hafta 1-1 berabere biten Beylerbeyispor karşılaşması sonrasında futbolculara izin verilmişti. Bu hafta sonu maça çıkmayacak olan Turuncu-Mavili futbolcular Perşembe günü (bugün) saat 16.30’da İskenderun 5 Temmuz stadında bir araya gelerek Teknik Direktör Ramazan Silin nezaretinde çalışmalara yeniden başlayacak.

Körfez İskenderunspor Kulüp Başkanı Kazım Aydın, Dersimspor maçı öncesinde takımda sakat ve cezalı futbolcunun bulunmadığını söyledi. Aydın; “Bu haftayı Bay geçirecek olan futbolcularımıza Beylerbeyi maçının ardından izin vermiştik. Futbolcularımız bugün yeniden bir araya gelip topbaşı yapacak. Çarşamba günü oynayacağımız Dersimspor maçının hazırlıklarına tam kadro başlayacağız” diye konuştu.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF)’nun aldığı karar doğrultusunda, 7 Ekim Çarşamba günü oynanacak olan Dersimspor-Körfez İskenderunspor karşılaşması saat 14.30’da Diyarbakır Atatürk Stadında oynanacak.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here