Kırmızıoğlu; “CHP İktidarında Herkes Rahat Bir Nefes Alacak”

0
65

riyad kırmızıoğlu23Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Hatay Milletvekili Adayı Doktor Riyat Kırmızıoğlu, Hatay’ın dört bir yanına ulaşmaya çalışıyor, her gittiği yerde de büyük ilgi görüyor.

Muhtarlar, kurum ve kuruluşlar, tarlada ve işletmelerdeki emekçi, sivil toplum kuruluşları, kadınlar, gençler, yaşlılar, çocuklarla buluşan ve onları dinleyen CHP Hatay Milletvekili Adayı Dr. Riyat Kırmızıoğlu, Türkiye’nin karanlıktan aydınlığa çıkışının CHP iktidarıyla mümkün olacağını söyledi. CHP iktidarının projelerini kaynaklarıyla anlatan Kırmızıoğlu, toplumun her kesiminin CHP iktidarında rahat bir nefes alacağına da vurgu yaptı.

riyad kırmızıoğlu24

Yoğun programı arasında mahalle muhtarlarına ziyaretlerini gerçekleştiren Dr. Riyat Kırmızıoğlu, İskenderun’da Yenişehir Mahallesi Muhtarı Tevfik Bilen, Dumlupınar Mahallesi Muhtarı Alaattin Karadal, Gürsel Mahallesi Muhtarı Semir Öz, Muradiye Mahallesi Muhtarı Faruk Bilgili, Arsuz İlçesi Gözcüler Mahallesi Muhtarı Mehmet Karataş’ı ziyaret ederek çalışmaları ve CHP’nin seçim beyannamesi hakkında bilgiler verdi.

Muhtarların sorularını yanıtlayan ve Türkiye’nin içinde bulunduğu son durumu muhtarlarla değerlendiren Kırmızıoğlu, halkın nabzını en iyi tutan, günün her saati halkla iç içe olan muhtarların en doğru kaynak olduklarına dikkat çekti. Kırmızıoğlu yoğun seçim çalışması yürüttüğünü ve zaman buldukça muhtarları ziyaret etmeye devam edeceğini söyledi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here