“Kent Olarak Kaybetmeye Artık Tahammülümüz Yok”

0
49

mehmet dönmez4Ak Partili Dönmez Ziyaretlerini Sürdürüyor

Ak Parti İskenderun Belediye Başkan aday adayı Mehmet Dönmez, mahalle toplantıları ve sabah kahvaltılarına aralıksız devam ediyor. Dönmez, İskenderun’un tanınmış, genç ve başarılı iş adamlarından Ali Seven ve sanayi esnafına sabah kahvaltısında konuk oldu.

Dönmez, kahvaltıya katılan tüm esnaflarla tek-tek tokalaşarak hal hatır sordu, hayırlı işler dileyerek gönüllerini aldı. Daha sonra Ak Parti iktidarı ve ülkemize yapılan hizmetlerden bahseden Ak Parti İskenderun Belediye Başkan aday adayı Mehmet Dönmez, bu ülkenin her zaman Ak Parti’ye ihtiyacı olduğunu belirtti.

İskenderun’un vergi ödeme sıralamasında Türkiye’de 8. sırada olduğunun altını önemle çizen aday adayı Dönmez; “İskenderun yıllarca hep kaybetti. Artık kent olarak kaybetmeye tahammülümüz yok. İnşallah el birliğiyle 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde Ak Parti bayrağını İskenderun Belediyesi’ne dikeceğiz. Bunu da tüm İskenderunlular olarak el ele, kol kola ve dayanışma içinde yapacağız. Şunu açık yüreklilikle ifade etmek isterim ki; Ak Partili İskenderun Belediyesi ile kendi geleceğimizi ve çocuklarımızın geleceğini güvence altına alacağız” diye konuştu.

Sabah kahvaltısına katılan İskenderun sanayi sitesi esnafları aday adayı Mehmet Dönmez’i pür dikkat dinleyerek sonuna kadar kendisine katıldıklarını ve 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde İskenderun’da Ak Parti’yi destekleyeceklerini açık yüreklilikle beyan ettiler.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here