Karaçay; “Belediyemizin Güncel Durumunu Açıklayacağız”

0
14

Samandağ Belediye Başkanı Emrah Karaçay; “Belediyemizin Güncel Durumunu Açıklayacağız”

Samandağ Belediye Başkanı Emrah Karaçay, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi sonrası devraldığı başkanlık görevini layıkıyla yürütmek adına çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürdüğünü kaydetti.

Göreve başladığı ilk günden bu yana belediye bünyesinde gerekli çalışmaları ve incelemeleri titizlikle yürüttüklerini kaydeden Karaçay; “Samandağ Belediyesi yönetimini devraldığımız ilk günden bu yana araştırmalarımızı ve planlamalarımızı sürdürüyoruz. Bu bağlamda belediyenin mali durumunu titizlikle inceliyoruz, belediye çalışanlarının durumlarını inceliyor ve çalışanların mesleki ve teknik bilgisine, liyakatlerine göre gerekli görevlendirmeleri yapmak için çalışmalar yapıyoruz. En kısa zamanda ekipleri birim bazlı oluşturarak Samandağ’daki sorunlara acil müdahale konusunda yeterli hale getirmek için hızlı adımlar atıyoruz.

Söz verdiğimiz gibi şeffaflık ilkesi gereğince Samandağ tarihinde eşi benzeri olmayan bir şeffaflık ile önümüzdeki hafta içinde belediyemizin ayrıntılı güncel durumunu siz değerli halkımıza açıklayacağımızı duyurmak isterim” şeklinde konuştu. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here