Kaplan Deresi Sorunu Çözülüyor

0
66

bld-kaplanderesi1İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Karayılan ile Demir Çelik siteleri birbirine bağlayan kaplan deresi üzerinde incelemelerde bulundu.

DSİ yetkilileri ile birlikte köprü üzerinde neler yapılması gerektiğini istişare eden Belediye Başkanı Seyfi Dingil; “Burada oturan vatandaşlarımızın en büyük dertlerinden birisi kaplan deresi. Onların korkulu rüyası gibi olmuş. Bir an önce burada DSİ ile birlikte gerekeni yapacağız. Çünkü bizim anlayışımıza göre vatandaşın derdi bizim derdimizdir” dedi.

Halk sohbetleri kapsamında ziyaretlerde bulunan İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Karayılan mahallesinde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Başkan Seyfi Dingil’i karşılarında gören vatandaşlar, istek ve taleplerini iletme fırsatı buldular. Mahalle sakinleri ile uzun süre sohbet eden Başkan Seyfi Dingil, ısrarla vurgulanan kaplan deresindeki sorunun çözümü için gerekli temaslarda bulundu. Yaklaşan kış mevsimi öncesinde çalışmaların bir an önce tamamlanacağını ifade eden Başkan Seyfi Dingil’e Karayılan mahalle sakinleri teşekkür etmeyi ihmal etmediler.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here