İskenderunlu Doçente Tübitak’tan Ödül

0
70

tübitak ödül1Kocaeli Üniversitesi Teknoloji Fakültesi öğretim üyesi Otomotiv Mühendisliği Öğretim üyesi Doç. Dr. A. Necati Özsezen, yaptıkları TÜBİTAK-MAG-1001 projesi ile TÜBİTAK-MAG tarafından yapılan değerlendirme sonucunda Proje Performans ödülü kazandı.

Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Çanakcı, Otomotiv Mühendisliği Öğretim üyeleri Doç. Dr. A. Necati Özsezen ve Yrd. Doç. Dr. Ali Türkcan, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü’yü makamında ziyaret etti.

TÜBİTAK-Proje Performans Ödülü kazanmış olmaları nedeniyle öğretim üyelerimizi tebrik eden Rektör Prof. Dr. Hülagü, başarılarının devamını diledi.

Teknoloji Fakültesi Otomotiv Mühendisliği Öğretim Üyesi Doç. Dr. A. Necati Özsezen’in yürütücülüğünü yaptığı “Direkt Püskürtmeli Bir HCCI Motorda, Püskürtme Parametrelerinin ve Alkol-Benzin Karışımlarının Yanma ve Emisyon Karakteristikleri Üzerindeki Etkilerinin Deneysel ve Teorik Olarak İncelenmesi” başlıklı TÜBİTAK-MAG-1001 projesi, TÜBİTAK-MAG tarafından yapılan değerlendirme sonucunda Proje Performans Ödülü kazandı.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here