İskenderun Zabıtasından Başkan Seyfi Dingil’e Ziyaret

0
127

İskenderun Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri zabıta haftası dolayısı ile İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, İskenderun Belediyesi zabıta müdürlüğü ekiplerinin kent genelinde başarılı çalışmalara imza attığını belirtti.

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil; “Sizler çok önemli bir görevi ifa ediyorsunuz. Yaptığınız hizmet çok geniş bir toplum kesimini ilgilendiriyor. Ziyaretinizden dolayı çok mutluyum. Ağır ve önemli bir görevi yerine getiriyorsunuz. Sizler görevinizi özveriyle yürütürken biz her zaman sizin yanınızdayız ve size güç vermeye hazırız. Halkımızla iç içe ve temas halindesiniz. Hep birlikte halkımıza en iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz. Size bu önemli görevinizde başarılar diliyorum. Haftanızı içtenlikle kutluyorum” şeklinde konuştu.

İskenderun Belediyesi Zabıta Müdürü Bekir Aksoy ise İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’e desteklerinden dolayı teşekkür ederek; “Zabıta Müdürlüğü personelleri olarak bize göstermiş olduğunuz büyük destekten ve bize olan güveninizden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Belediyemizi en iyi şekilde güler yüzlü bir şekilde temsil etmeye çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz” şeklinde konuştu. (Haber: Doğan SÜSLÜ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here