Hatay Amatör Küme Süper Liginde Play-Off karşılaşmaları sonunda Şampiyonluk ipini İskenderun Belediyespor göğüsledi. Zorlu mücadelede Samandağspor ile karşılaşan Turuncu-Mavililer, Osman Eroğlu’nun golü ile Bölgesel Amatör Lige çıkan ekip oldu.
Hatay Amatör Küme Süper Ligi Play-Off son karşılaşmasında İskenderun Belediyespor, sahasında son haftaya lider giren Samandağspor’u ağırladı. Turuncu-Mavililer, bu çok önemli karşılaşmada Osman Eroğlu’nun attığı golle Samandağ temsilcisini 1-0 yenerek mutlu sona ulaştı.
Alınan bu galibiyetin ardından puanını 17’ye yükselten ve grup liderliğine yükselen İskenderun Belediyespor, gelecek sezon Bölgesel Amatör Lig (BAL)’de mücadele etme hakkını kazanmış oldu.