İskenderun Belediyesinde Halk Günleri Başlıyor

0
54

bld-halk günleri1İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, vatandaşların sorun ve problemleriyle daha etkin şekilde ilgilenebilmek için özel ‘Halk Günleri’ düzenleyeceklerini belirtti. Halk Günleri her Salı günü 09.00-13.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

Yeni düzenleme hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Seyfi Dingil, belediyenin yeni katılan eski beldelerle büyük bir alana hitap ettiğini belirtti. Bu yüzden iş yükünün biraz daha arttığını ifade eden Başkan Dingil, her zaman sosyal belediyecilik anlayışı ile hareket ettiklerini ve bu anlamda Halk Günleri tertipleneceğini de kaydetti.

Başlatılan çalışmalar sonunda Halk Günlerinin Salı günleri yapılmasının kararlaştırıldığını anlatan Dingil; “Halkımızın belirli konularda bizimle görüşme durumu olduğu zamanlarda, bu iş yükü ile birlikte halkımıza etkin ve verimli bir vakit ayıramıyoruz. Bu yüzden belediye işlerinin haricinde sadece halkımıza ayıracağımız özel bir gün olması için çalışmalara başlamıştık. Çalışmalarımız sonucunda Salı günleri 09.00-13.00 saatleri arasında halk günleri düzenleme kararı aldık.

Bu günlerde tüm zamanımızı halkımıza ayıracağız. Belediye Brifing salonunda düzenleyeceğimiz halk günleri dahilinde birim müdürlerimiz ile birlikte vatandaşlarımızı kabul ederek, sorun ve problemlere çözümler üreteceğiz. Daha etkin bir sorun çözüm sistemi olacağına inanıyoruz. Bu sayede halkımızla görüşmelerimiz daha verimli hale gelecek. Vatandaşlarımızın derdiyle dertlenip, sevinçleriyle sevineceğiz” şeklinde konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here