İskenderun Belediyesi Zabıtası Dilencilere Göz Açtırmıyor

0
45

İskenderun Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler şehir genelinde yaptıkları uygulamalar ile dilencilere göz açtırmıyor.

İskenderun Belediyesi Zabıta ekipleri, hem ilçe içindeki hem de ilçe dışından gelerek özellikle cami önlerinde, kavşaklarda ve vatandaşların yoğun olarak kullandığı noktalarda vatandaşların iyi niyetini suiistimal ederek duygu sömürüsü yoluyla dilencilik yapanlara yönelik denetimlerini aralıksız olarak sürdürüyor.

Özellikle yol kenarları ve camii önlerinde dilenen dilencilere fırsat vermeyen zabıta birimi yaptığı çalışmalar ile göz dolduruyor.

Cami ve Pazar önlerini mesken tutan, dükkân dükkân gezerek esnaflarımızı rahatsız eden bu duygu sömürücülerine bütün vatandaşlarımızın da duyarlı olması isteniyor.

Vatandaşları, dilencilik yaparak haksız kazanç elde etmek isteyenlere karşı daha duyarlı olma çağrısında bulunan İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, vatandaşlarımızın bu konuda şikâyet ve ihbarlarını iletmelerini, yapılacak olan ihbarların zabıta müdürlüğü  ekiplerince ivedi şekilde yerinde değerlendirilerek, gerekli işlemlerin yapılacağını söyledi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here