İSDEMİR Yönetiminden Başkan Dingil’e Tebrik Ziyareti

0
88

bld-isdemirDingil; “Her Zaman Yatırımcının, İşletmelerin Yanında Olacağız”

İskenderun Demir ve Çelik A.Ş. (İSDEMİR) İşletmeler Genel Müdür Yardımcısı Şafak Çapar, İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Burtay Koraltan, Teknik Hizmetler Genel Müdür Yardımcısı Erkan Eser, Satınalma Genel Müdür Yardımcısı Coşkun Okuta, Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı Emre Gülden, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Seyfi Dingil, ülkemizin en büyük demir-çelik işletmelerinden olan İsdemir’in, çelik sektörünün gelişimi açısından hayati önem taşıyan yassı mamul üretimi kapasitesinin arttırılmasında önemli rol oynadığını belirtti.

İskenderun’un sanayisiyle, işletmeleriyle, limanıyla ülkemiz için stratejik önemde bulunduğuna dikkat çeken Başkan Seyfi Dingil; “İskenderun’un ekonomik olarak kalkınması, gelişmesi, daha iyi noktalara taşınması amacıyla her zaman yatırımcının, işletmelerin yanında olacağız. İskenderun için el birliği ve güç birliği içerisinde olacağız. Bu şehre bir taş daha koymak, bir adım daha ileriye taşımak için çaba göstereceğiz” dedi.

Belediye Başkanı Seyfi Dingil’e başarı dileğinde bulunan İsdemir yöneticileri, çalışmalarla ilgili bilgi verdiler.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here