İkem Kolejinde İngilizce İle Heceleyen Arı Turnuvası Düzenlendi

0
435

ikem koleji49Özel İKEM Koleji İngilizce de yine farkını gösterdi. Mayıs etkinliği çerçevesinde “Spelling Bee” (Heceleyen Arı) Turnuvası İKEM Koleji Konferans salonunda sınıflar arasında düzenledi. Yapılan bu turnuva sayesinde öğrenciler 400 civarında yeni İngilizce kelime öğrendiler.

Turnuvanın jüri üyelikleri, İngilizce öğretmenleri Didem Gündoğar, Tuba Hatipoğlu, Diana Sayek ve Uluslararası Eğitim Danışmanı Canan Severoğlu Elbasan’dan oluştu. Turnuvaya katılan öğrencilerden 3. sınıf birincisi Selvi Denizoğlu, 4. sınıfların birincisi Ali Bora Esen, 5. sınıfların birincisi Zeynep Günaydın, 6. sınıfların birincisi Suhan Umur Okuducu,  7. sınıfların birincisi Irmak Köseoğlu, 8. sınıfların birincisi Mehmet Orçun Baki oldu.

ikem koleji50

Turnuvada öğrenciler arasında çok çekişmeli geçen yarışma sonunda 1.ler Özel İKEM Koleji Yaz Kampı’nın “İngilizce ve Deniz Kampı” programına ücretsiz olarak katılmaya hak kazandılar. Bu turnuva sonunda Özel İKEM Koleji Kurucusu ve Genel Müdürü Levent Hakkı Yılmaz, “Spelling Bee” (Heceleyen Arı) Turnuvasında öğrencilerin göstermiş oldukları performans ve başarılarından dolayı bir kez daha gurur duyduğunu belirtirken Özel İKEM Kolejinin 25 yılını doldurduğu bu süreçte uluslararası programlarda bölgenin en başarılı okulu olma özelliğini taşıdığını söyledi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here