İGC’den Arsuz Kaymakamı ve Emniyet Müdürü’ne Hayırlı Olsun Ziyareti

0
36

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu üyeleri, göreve yeni atanan Arsuz Kaymakamı Hasan Gökpınar ve Arsuz İlçe Emniyet Müdürü Hasan Gün’ü ziyaret ederek başarı dileklerinde bulundu.

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Rızkallah Terbiyeli, yönetim kurulu üyeleri Cuma Keseroğlu, Sabahattin Uygun, Murat Tat ve Mustafa Atav göreve başlayan Kaymakam Gökpınar’a yeni görevinde başarılar dilediler. Arsuz Kaymakamı Hasan Gökpınar, İskenderun Gazeteciler cemiyetine yaptıkları ziyaretin dolayı teşekkür etti.

İGC yönetimi daha önce İskenderun İlçe Emniyet Müdür yardımcısı olarak görev yapan Arsuz’a İlçe Emniyet Müdürü olarak atanan Hasan Gün’e hayırlı olsun ziyaretinde de bulundu.

Gazeteciler cemiyeti yönetimine, ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Emniyet Müdürü Hasan Gün; “Bölgemizde çalışmalarımızı halkımın huzur ve güvenliği için gece gündüz demeden yapacağız” dedi.

Emniyet Müdürü Gün’ün, yeni görevinde başarılı olacağına inandıklarını belirten İGC Başkanı Rızkullah Terbiyeli de; “Arsuz, bölgemizin turizm kenti. Bu konuda sizlerinde İskenderun’dan tecrübesi var. Bu nedenle sizlere olan inancımız tamdır” diye konuştu. (Haber: İlyas Edip TERBİYELİ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here