İbrahim Gül; “Gönüllere Tekrar Girmeye Geliyoruz”

0
12

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül; “Gönüllere Tekrar Girmeye Geliyoruz”

2019 seçimlerinde Belen Belediye Başkanlığını kazanan ve yaptığı hizmet ve çalışmalarla Belen’de gözle görülük hizmetleri hayata geçiren başkan Gül, 31 Mart 2024 yerel seçimlerde tekrar aday olmak için Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi’ne giderek, Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı’yla birlikte, aday adaylık başvurusunu yaptı.

Aday adaylık başvurusunu sosyal medya üzerinden duyuran Başkan Gül; “Üreten belediyeciliği esas alarak, gönüllere girmeye çalıştığımız bir dönemden sonra, şehrimizin daha da gelişmesi ve güçlenmesi için, dün hayata geçirdiğimiz projelerimize yenilerini katarak, yeni vizyonlar ve projeler geliştirmek, merkezi hükümet ile uyumlu ve entegre bir şekilde hayata geçireceğimiz projelerle, şehrimizi altın çağına kavuşturmak için ’31 mart 2024′ yerel seçimlerinde aday olmak için, aday adaylık müracaatımı yaptım.

Adaylığımızın milletimize, memleketimize, şehrimize, cumhur ittifakına, teşkilatımıza, bizlere, çalışma arkadaşlarımıza, gönüldaşlarımıza ve tüm sevenlerimize hayırlı ve uğurlu olsun” İfadelerini kullandı. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here