HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz Dörtyol’da

0
131

hesob ziyaret4Teksöz; “Dörtyol Avantajlarını İyi Değerlendirirse Çok İyi Yerlere Gelir”

Geçtiğimiz yılın son günlerinde Dörtyol’a gelerek esnaf ziyaretlerinde bulunan Hatay Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (HESOB) Başkanı Abdulkadir Teksöz’e Dörtyol Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ahmet Bölükbaşı ve Dörtyol Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Yavuz Çelebi eşlik etti.

Esnaf ziyaretlerine Op. Dr. Ali Şakrak’ın sahibi olduğu ve Gamze Şakrak’ın işletmeciliğini yaptığı Mandarin Restoran & Cafe’den başlayan Hatay Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birlik Başkanı Abdulkadir Teksöz yapılan yatırımın Dörtyol adına sevindirici olduğunu belirterek; “Dörtyol Hatay İlinin en fazla avantaj barındıran ilçelerinden biri. Dörtyol bu avantajlarını doğru değerlendirirse çok iyi yerlere gelir. Özellikle Amanos Tünelinin açılmasıyla Hassa ve Güneydoğu Anadolu’nun ulaşım hattının başlangıç noktası olacağı hesaba alınmalı, bacasız sanayi alanlarının doğru planlaması yapılmalı ve lojistik sektörüne gereken önem verilmeli.

hesob ziyaret5

Bunun yanı sıra tarıma dayalı sanayinin ilçede geliştirilmesinin önünde hiçbir engel yok. Çok cesur yatırımcılarınız var. Bugün burada bu cesur yatırımcıların bir tanesine konuk olduk. Onları ilçelerine yaptıkları bu yatırımdan dolayı tebrik ediyor, işletmelerinin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Dörtyol Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ahmet Bölükbaşı, HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz’ün ziyaretinden büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade ederek; “Birlik Başkanımızın bilgi ve birikimleri bizler için her zaman yol gösterici oldu. Onun tavsiye ve direktiflerini her zaman dikkate alarak hareket ettik. Bu ziyaretiyle de hem bizi hem de esnaf arkadaşlarımızı fazlasıyla memnun etmişlerdir. Kendisine teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

İnönü Caddesi, Çaylı Caddesi ve Özel Cadde esnafıyla da bir araya gelen HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz ziyaretler kapsamında son olarak Şehir İçi Minibüs Garajını da ziyaret ederek Şoför esnafıyla bir araya gelerek sorunlarını dinledi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here