Hayırsever İş Kadını Aysel Sabuncu’dan MKÜ’ye Ziyaret

0
475

mkü-aysel sabuncu1Hayırsever iş kadını Aysel Sabuncu, Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder’i makamında ziyaret etti. Rektör Prof. Dr. Güder’e, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Dalkız, Genel Sekreteri Mehmet Salih Baldız, Tayfur Sökmen Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ömer Faruk Kökoğlu, Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Ömer Evirgen, Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başmüdürü Öğr. Gör. Hakan Yönden, Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanı Mehmet Kutay Yıldırım’ın eşlik ettiği ziyarette, Aysel Sabuncu Poliklinik Hizmet Binası projesindeki gelişmeler görüşülerek değerlendirmelerde bulunuldu.

Görüşme kapsamında, Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanı Mehmet Kutay Yıldırım, proje ile ilgili özenli bir şekilde hazırlanıp görsellerle zenginleştirilen bir sunum yaptı. Gerçekleşen sunumda, projenin ilerleyişi detaylı şekilde ele alınırken, Poliklinik Hizmet Binası çalışmalarında gelinen son nokta ile ilgili ayrıntılı bilgiler verildi. Çalışmaların eksiksiz şekilde yürütülerek, tesislerin modern teknolojilerle donatılması ve nitelikli insan kaynağıyla işletilmesi hususunda gösterilen hassasiyet önemle vurgulandı.

mkü-aysel sabuncu2

MKÜ’nün gelişmesinde, ilimize ve vatandaşlara faydalı olma ilkesinin gerçekleşmesinde önemli adımlardan biri olan projenin, yakın zamanda tamamlanarak tüm personelimizin ve halkımızın faydasına sunulacağı, sağlık konusundaki ihtiyaçlarını eksiksiz şekilde karşılayacağı ifade edildi. Sunumun ardından, Poliklinik Hizmet Binası inşaatı ziyaret edilerek yerinde incelemelerde bulunuldu ve çalışmaların yakından takip edilerek başarılı şekilde devam ettiği görüldü.

Rektör Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder, bu anlamlı ziyaretten duydukları mutluluğu belirtirken, Hayırsever iş kadını Aysel Sabuncu ise Mustafa Kemal Üniversitesinin edindiği ilkelerle gerçekleştirdiği faydalı çalışmaları ilgiyle takip ettiğini, Poliklinik Hizmet Binası Projesinin güven veren bir atmosfer içerisinde gerçekleşmesinden ve gösterilen özenden duyduğu memnuniyeti ifade etti. Görüşme, Hayırsever Aysel Sabuncu’ya projenin anısına hazırlanmış tablonun takdim edilmesi ile sona erdi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here